biolampa

nový standard prevence
zdravotních problémů
Světelná terapie Bioptron posiluje imunitní systém, podporuje hojení ran a jizev, pomáhá od bolesti a příznivě působí např. při léčbě lupénky, akné, oparů a dermatitid.

Světelná terapie Bioptron: vhodná nejen pro vrcholové sportovce

O účincích světelné terapie Bioptron vím asi deset let. Aktivně ale bioptronovou lampu využívám až od poloviny září 2010, kdy se skvěle osvědčila v rámci doplňkové léčby našich stříbrných basketbalistek na mistrovství světa.

Více

Bioptron na 4. světovém kongresu Voice v Soulu

Světelná terapie Bioptron jako součást pooperační péče při odstraňování rozštěpu rtu u novorozenců. Rozštěp rtu je nejen závažným fyzickým, ale i estetickým defektem, který může velmi negativně ovlivnit psychiku dítěte. Při jeho odstraňování je důležitý nejen vlastní chirurgický zákrok, ale i důkladná pooperační péče. Právě v rámci pooperační péče se  od května 2010 při léčení jizvy uplatňuje světelná terapie Bioptron.

Více

Světelná terapie Bioptron: váš domácí lékař

„Bioptronovou lampu používám v podstatě denně více jak čtyři roky a za tu dobu mi prokázala opravdu neocenitelné služby jak při léčbě artrózy třetího stupně v pravém kolenu, tak při zmírňování průběhu oparů, na které velmi trpím už od mládí, nebo zánětu karpálního tunelu na levé ruce,“ vypočítává Miroslava Neubauerová jednotlivé indikace světelné terapie, s nimiž má bohaté osobní zkušenosti.

Více

MUDr. Miloslav Ptáček: Světelná terapie usnadňuje hojení

Zeptali jsme se porodníka-gynekologa MUDr. Miloslava Ptáčka, jak využívá biolampu Bioptron ve své praxi a také na jeho zkušenosti s fototerapií.

"V případě strií je nejdůležitější prevence, tedy v ideálním případě zabránění jejich vzniku. Proto všem nastávajícím maminkám na konci prvního trimestru doporučuji zahájit preventivně léčbu světelnou terapií v kombinaci s aplikací hojivého krému Vermio, aby se v době kolem 14.–20. týdne těhotenství, kdy dochází k největšímu zvětšení dělohy a tím i bříška, zabránilo vzniku strií."

Více

Mgr. Markéta Koutná: Účinky bioptronové lampy ocení jak nemocní, tak zdraví

Rozhovor s Mgr. Koutnou z Poradny pro léčbu rány, KARIM 1. LF UK, Všeobecné fakultní nemocnice Praha, o využití světelné terapie Bioptron od společnosti Zepter International. 

 

"Světelnou terapii Bioptron úspěšně používám k léčbě pacientů už šest let. Za tuto dobu byla světelná terapie indikována několika stovkám pacientů, například při léčbě bércových vředů nebo různých povrchových lézí.

Lze ji využít nejen k řešení široké škály zdravotních problémů, a to doslova od hlavy až k patě, ale i jako skvělou prevenci. Důležité je najít si jen dostatek času a klid na aplikaci."

Více

Bioptron Compact III mi zlepšuje zdraví a šetří peníze

Pan Václav Krž zakoupil v roce 2009 od společnosti Zepter lampu Bioptron Compact III včetně barevné terapie. Od té doby ji denně využívá ke zmírnění svých zdravotních potíží - artrózy kolenních kloubů, astmatu, chronické rýmy nebo při nachlazení.

Více