biolampa

nový standard prevence
zdravotních problémů
Světelná terapie Bioptron posiluje imunitní systém, podporuje hojení ran a jizev, pomáhá od bolesti a příznivě působí např. při léčbě lupénky, akné, oparů a dermatitid.

Na jakém principu BIOPTRON pracuje?

Systém světelné terapie BIOPTRON je celosvětově patentovaným zdravotnickým přístrojem světelné terapie se zvláštní optickou jednotkou, která vytváří světlo, jež je podobné části elektromagnetického spektra přirozeného světla slunečního a navíc neobsahuje UV záření.

Světelná terapie BIOPTRON - terapie, jež se snadno aplikuje a nepotřebuje léky

BIOPTRON působí přirozeným způsobem: podporuje regenerativní kapacitu a rovnováhu lidského těla, a tak pomáhá využít tělu jeho vlastní léčebný potenciál. Světlo, jež pronikne do tkáně, podpoří pochody biostimulace (to znamená, že pozitivně ovlivňuje rozličné biologické pochody organismu, a tak zlepšuje všechny tělesné funkce.)

Technologie BIOPTRON se začala v medicíně přijímat i využívat v širokém měřítku jako zdravotnický nástroj, jež se snadno obsluhuje, je účinný a není k němu zapotřebí dalších léčiv. Během více než 15 let celosvětového klinického výzkumu bylo prokázáno, že tento přístroj podporuje tradiční způsob léčby akutních i chronických poranění a pooperačních ran.
Hippokratova filozofie léčby začala znovu ovlivňovat pole medicíny: "Primum non nocere" (Hlavní je neuškodit) a "Važme si léčivé síly přírody".

Systém světelné terapie BIOPTRON byl schválen jako zdravotnický přístroj podle směrnice 93/42/EHS.

Biostimulace

BIOSTIMULAČNÍ ÚČINKY

Světlo BIOPTRON má biostimulační účinky: po aplikaci na kůži stimuluje nitrobuněčné struktury a molekuly citlivé
na světlo. Tato stimulace podnítí buněčné řetězové reakce a vyvolá tzv. sekundární reakce, jež se neomezují pouze
na léčenou oblast, ale ovlivňují celé tělo.

STIMULACE A MODULACE
Světelná terapie BIOPTRON stimuluje a upravuje reparativní i regenerační pochody i procesy, jež se týkají lidského imunitního systému.

PŘIROZENÉ PŮSOBENÍ
Světelná terapie BIOPTRON působí přirozeným způsobem: podporuje regenerativní kapacitu těla, a tak pomáhá tělu využít jeho vlastní léčebný potenciál.

Vlastnosti světelné terapie

Světlo BIOPTRON má tyto vlastnosti:

  • POLARIZACE - světlo BIOPTRON je polarizované: jeho vlny se pohybují (oscilují) v rovnoběžných rovinách. Stupeň polarizace, jehož světlo vydávané přístrojem BIOPTRON dosahuje, je více než 95 %.
  • POLYCHROMIE - světlo BIOPTRON je polychromatické. Jeho spektrum tedy neobsahuje jen jednu vlnovou délku (jako je tomu u laseru), ale spektrum má širší škálu, obsahuje i viditelné světlo a část infračerveného záření. Vlnová délka světla BIOPTRON se pohybuje od 480 nm do 3 400 nm. Elektromagnetické spektrum světla BIOPTRON neobsahuje UV záření!
  • NEKOHERENCE - světlo BIOPTRON je na rozdíl od laseru nekoherentní, jeho vlny mají rozdílnou fázi. Světelné vlny tedy nejsou synchronizované.
  • NÍZKÁ ENERGIE - světlo BIOPTRON má nízkou energetickou hustotu. Tento stupeň energetické hustoty má biostimulační účinky, a tak umožňuje světlu příznivě podporovat různé biologické pochody v těle.

Světlo BIOPTRON se jako nástroj terapie využívá mnoha způsoby a s velkým ohlasem již od svého vynálezu, tj. více než 15 let.

Všechny přístroje světelné terapie BIOPTRON jsou vyrobeny ve Švýcarsku, výrobcem je spol. BIOPTRON AG.


Přiložené soubory

Související produkty

  • Sterilní Oxy Sprej Kod: PAG-961-250S Sterilní Oxy Sprej je přírodní a jedinečný produkt pro péči o pokožku, který svým složením poskytuje lidské pokožce hydrataci a vitalitu.
  • BIOPTRON MedAll Kod: MED-004 (včetně stojanu a OXY spreje)Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt »...
  • BIOPTRON Pro 1 Kód: MED-002-TS (se stolním stojanem a OXY sprejem)Možné dokoupit podlahový stojan, kód: PAG-991-FS Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kont...
  • BIOPTRON 2 Kod: PAG-880-SET (včetně podlahového stojanu, kód: PAG-883-Y) Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt »...
  • Barevné filtry - BIOPTRON Compact III Kod: PAG-865 Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt » ...

Komentáře

* všechny položky jsou povinné

Nejsou žádné komentáře