biolampa

nový standard prevence
zdravotních problémů
Světelná terapie Bioptron posiluje imunitní systém, podporuje hojení ran a jizev, pomáhá od bolesti a příznivě působí např. při léčbě lupénky, akné, oparů a dermatitid.

Obecně o Bioptronových lampách

Světelnou terapii BIOPTRON lze použít jako doplňkovou léčbu pro podporu léčby tradiční, nebo – pro určité indikace – jako terapeutickou metodu jedinou.

Obecný přínos

BIOPTRON pomáhá:

  • urychlit hojení ran a poranění
  • odstraňuje bolest nebo snižuje její intenzitu
  • při dermatologických onemocněních a problémech s pletí
  • v pediatrii
  • při sezónní afektivní poruše (SAD)

Díky svým vynikajícím vlastnostem dokáže světlo BIOPTRON proniknout nejen do kůže, ale i do vnitřních tkání.
Pozitivní účinek světla BIOPTRON se proto neomezuje jen na léčenou oblast.

Světlo BIOPTRON má biostimulační účinky: po aplikaci na kůži stimuluje nitrobuněčné struktury a molekuly citlivé
na světlo. Tato stimulace podnítí buněčné řetězové reakce a vyvolá tzv. sekundární reakce, jež se neomezují pouze
na léčenou oblast, ale ovlivňují celé tělo.

Světelná terapie BIOPTRON stimuluje a upravuje reparativní i regenerační pochody i procesy, jež se týkají lidského imunitního systému.

Světelná terapie BIOPTRON se stala všeobecně přijímanou, novou metodou pro prevenci, terapii i rehabilitaci zmíněných léčebných indikací.

Doporučujeme použití světelné terapie BIOPTRON konzultovat s lékařem, který vám odborně poradí, zda je ošetření vhodné nebo zda je nutné lékařské ošetření.

Věda a výzkum

Roky zkoušení potrrzují pozitivní účinky světelné terapie BIOPTRON a vedou k rozšiřování jejího využití v mnoha lékařských oborech.

Badatelský tým BIOPTRON AG neustále spolupracuje se znalci, vědci a lékaři z mnoha zemí, aby vysvětlili povahu a terapeutické účinky světelné terapie BIOPTRON.


Přiložené soubory

Související produkty

  • Sterilní Oxy Sprej Kod: PAG-961-250S Sterilní Oxy Sprej je přírodní a jedinečný produkt pro péči o pokožku, který svým složením poskytuje lidské pokožce hydrataci a vitalitu.
  • BIOPTRON MedAll Kod: MED-004 (včetně stojanu a OXY spreje)Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt »...
  • BIOPTRON Pro 1 Kód: MED-002-TS (se stolním stojanem a OXY sprejem)Možné dokoupit podlahový stojan, kód: PAG-991-FS Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kont...
  • BIOPTRON 2 Kod: PAG-880-SET (včetně podlahového stojanu, kód: PAG-883-Y) Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt »...
  • Barevné filtry - BIOPTRON Compact III Kod: PAG-865 Ohledně ceny kontaktujte svého nejbližšího obchodního konzultanta Zepter Medical. Klikněte na Kontakt » ...

Komentáře

* všechny položky jsou povinné

Nejsou žádné komentáře